Hakkımızda

"Sufen Proje Yazılım Müh. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’’ kurulduğu günden bu güne teknolojiyi yakından takip etmekte olup su sektöründe bir çok proje alanında faaliyet göstermektedir.

Proje sektöründe hizmet veren firmamız sulama, HES, baraj, gölet, dere ıslahı, taşkın modelleme, yol, içmesuyu, kanalizasyon, yağmursuyu, GIS projelerinde deneyim sahibidir.

Firmamız, proje çözümlerini kendi oluşturduğu yazılımlar ya da en hızlı ve doğru çözümü sağlayacak yazılımlar ile gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Firmamız, ayrıca inşaat mühendisliği proje alanında yazılım konusunda Tubitak AR-GE projeleri yürütmektedir.

DSİ tarafından kullanılan borulu sulama şebekesi optimizasyon yazılımı Sufen Network ve Tarımsal Ekonomi Fayda Analiz Hesapları (TEFAP) Yazılımı, Su İdareleri tarafından kullanılan İçmesuyu Kayıp Kaçak (LM) Yönetimi Yazılımı firmamız tarafından geliştirilmiştir. İşlerimizi daha hızlı ve daha doğru yapmak için mühendislik yazılımları konusunda yeni yazılımlar geliştirmeye devam ediyoruz.

Hedefimiz, Türkiye ve Dünya ölçeğinde tanınan saygın bir şirket olmaktır. Bu hedef doğrultusunda emin adımlarla yürümekteyiz.

Bu başarı tüm çalışanlarımızındır.

MİSYONUMUZ

Sufen Proje olarak misyonumuz, mühendislik yapılarının çevre mevzuatına uygun olarak projelendirilmesi, ülke kaynakları israfının önlenmesidir. Dünyadaki yenilik ve gelişmelere karşı duyarlı ve izleyici olan, müşterilerini her konu hakkında doğru ve eksiksiz bilgilendirip en yüksek verimliliği sağlayan, çalışanlarına kendilerini geliştirme imkânları sunan, ilkeli, şeffaf ve siz katılımcıları ile paylaşmayı bilen bir firma olmayı amaçlamıştır. 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, uzman mühendis kadromuz ile tüm şartname ve mevzuatlara uygun olarak çağımızın ilerleyen teknolojik gelişmelerini birleştirerek mühendislik  sektöründe öncü, aranılan ve takip edilen bir mühendislik firması olmaktır. 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Her geçen gün yenilenen teknolojisi ve genişleyen faaliyet alanları ile firmamızı bugünlere getiren uzman kadrosu ve çözüm ortaklarıyla, kaliteden ödün vermeyen Sufen Proje, kendisine gösterilen güvene layık olmak için bütün gayretiyle yoluna devam etmektedir.

 

BAĞLICA MAH. GÜMÜŞHAN CAD. BAŞKENT KONAKLARI NO: 12/3 ETİMESGUT-ANKARA Tel : +90 (312) 479 79 56
© Sufen Proje Yazılım Mühendislik İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.