ANAHTAR KADROMUZ
Gökhan MARIM

Lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi  İnşaat Mühendisliği Bölümünde, Yüksek Lisans eğitimini Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) alanında tamamlamıştır. Halen doktora eğitimine devam etmektedir. Su mühendisliği konusunda yurtiçinde ve yurtdışında farklı firmalarda çalışmıştır. Özellikle taşkın modelleme, planlama raporu ile fizibilite çalışmaları, gölet ile sulama projeleri, içmesuyu, kanalizasyon, yağmursuyu ve CBS projeleri konularında uzmanlaşmıştır.

  

Ömür EREN

Lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi  İnşaat Mühendisliği Bölümünde, Yüksek Lisans eğitimini Atılım Üniversitesinde tamamlamıştır.Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü de tamamlamıştır.  Sulama ve drenaj projelerinde uzun yıllar çalıştıktan  sonra, iş hayatına kurucu ortağı olduğu Sufen Proje'de profesyonel olarak devam etmektedir. 

Onur YAĞCI

Lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır. Su mühendisliği konusunda farklı firmalarda çalışmıştır. Özellikle HES projeleri, gölet projeleri, konularında uzmanlaşmıştır.

Fikret Selim ÖZSARAÇ

Lisans eğitimin Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde, yüksek lisans eğitimine Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde devam etmektedir. Su mühendisliği ve üst yapı mühendisliğinde proje bazında çalışmalar yapmış ve projeler geliştirmiştir. Gölet hidroliği, göletlerin statik ve dinamik analizlerinde, taşkın, temel yol tasarımı ve yapı güçlendirme projelerinde uzmanlaşmıştır

Söner LÖĞÜN

Lisans eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi  İnşaat Mühendisliği Bölümünde  tamamlamıştır. Üstyapı projelerinde tecrübeli olup, farklı yapım firmalarında çalışmıştır. Gölet ve sulama sanat yapıları projeleri ve pompa istasyonları projelerinde uzmanlaşmıştır. Ayrıca, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahiptir.

Ali ŞAHİN

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Biyoloji Bölümünde tamamlamıştır.2013 yılında başladığı firma bünyesinde çeşitli iş kollarında çalışmış olup, özellikle basınçlı sulamalarda şebeke tasarım ve hidrolik hesapları ve taşkın projelerinde uzmanlaşmıştır. Ayrıca şirket içi projelerde çizim ve hesap işlerine yardımcı olan mühendislik yazılımları geliştirmektedir.

Hazel ARIKAN

Lisans eğitimini Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Su Mühendisliği konusunda, aritma tesisi, pompa istasyonu sulama ve taşkın projeleri gibi projelerde çalışmaktadır. Üstyapı, sulama ve taşkın projeleri konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Berkay GÖKÇINAR

Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde, Yüksek Lisans eğitimini Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Tünelcilik ve Yeraltı Yapıları ABD'da tamamlamıştır. Uzmanlık alanı; Zemin Mekaniği, Kaya Mekaniği ve Yeraltı Yapılarıdır.

 

BAĞLICA MAH. GÜMÜŞHAN CAD. BAŞKENT KONAKLARI NO: 12/3 ETİMESGUT-ANKARA Tel : +90 (312) 479 79 56
© Sufen proje yazılım Mühendislik İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.